Svozy dětí auto – busem do Pippi v Dobromilicích

Milí rodiče,

ptáte se nás na možnosti svozu Vašich dítek do školy v Dobromilicích. Svozy platí i pro školní rok 2023 /24.

Ranní odjezd z Prostějova do Dobromilic

Nabízíme, že v rámci rodičovské výpomoci se může vaše dítě svézt s ostatními dětmi autobusem, kdy na něj po vzájemné dohodě dohlédne rodič, který děti veze.

Pravidelný autobus, kterým plánujeme jezdit, startuje ve všední dny v 8:05 z autobusového nádraží a je v 8:35 v Dobromilicích. Výuka podle rozvrhu začíná v 8:45. Detaily na odkaze jízdních řádů Idos.cz

Cena jízdného autobusem

Pro dítě lze vyřídit slevovou měsíční průkazku na přepážce. Poplatek za průkazku je 40 Kč + 15 Kč obal a měsíční jízdné je 362Kč. Každý měsíc se pak dokupuje/obnovuje průkazka u řidiče.

Můžete se také dohodnout s ostatními rodiči na společném svozu autem a střídat se ve spolujízdách. Rádi Vám předáme kontakt na další rodiče a pomůžeme zorganizovat střídavou spolujízdu.

Krátce (do 5ti minut)  parkovat lze přímo u budovy školy naproti pošty. Další místa jsou u obecního úřadu a v přilehlých ulicích, odkud se ke škole dostanete během pár sekund až minut chůze.

Škola bude otevřena od 8:25.

Odpolední příjezd z Dobromilic do Prostějova

Škola bude otevřena do 15.15, čas budeme ještě upravovat podle zájmu o družinu. Odpoledních autobusů do Prostějova jede několik a Vaše dítko opět může po dohodě přivézt autobusem některý z rodičů, který sváží děti. Odpolední svoz dětí busem je prozatím otevřený a budeme ho ladit po vzájemné dohodě s Vámi.

Detaily, časy k odpoledním svozům najdete opět na Idos.cz.

Škola organizaci svozu nabízí jako přátelskou výpomoc rodičům nikoliv oficiální službu. Jde o soukromou aktivitu rodičů při škole a škola nenese odpovědnost za svozy.