Den otevřených dveří a přijímání dětí

Pro zájemce o docházku na denní studium

Nasajte  atmosféru svobodné školy a poznejte, jak se „učí“ v rytmu svobodné hry, sebeřízeně a s respektujícím přístupem?

Přejete si pro sebe a své dítě svobodnou školu? Využijte Dne otevřených dveří, termín 9.2.2024, od 10:00 – 13:00. Je již plně obsazen.

Nový termín pro další školní rok vyhlásíme. Nyní máte možnost se předběžně přihlásit přes formulář níže a budete mez prvními, kteří se o vyhlášeném termínu dozví.

Na Dni otevřených dveří zažijete rytmus školy, potkáte se s dětmi a dospělými z Pippi, bude připraveno malé občerstvení a přivítáme i dobroty z Vaší kuchyně či zahrady.

Co je potřeba udělat

Vyplnit Přihlášku zájemce o účast na dnu otevřených dveří, abychom Vám mohli rezervovat místo. Přihlášku najdete pod tímto textem níže.

Adaptační týden –  co je a jak probíhá

Pokud máte zájem o denní studium a nestihli jste únorový Den otevřených dveří, je potřeba, abyste se zúčastnili Adaptačního týdne.

Vaše dítě může týden (5 dnů) docházet do Pippi a zažít, jak to u nás funguje. Poznat a osahat si prostředí školy, navázat nové kamarádství, zažít principy svobodné školy v praxi.

Více o adaptačním týdnu se dozvíte na stránce Adaptační týden 2024.

Děkujeme a těšíme se na viděnou.

Předběžná přihláška pro zájemce o Den otevřených dveří v Pippi